מטבחים כפריים

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות. אנו מייצרים מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן אולם התצוגה שלנו בפתח תקווה ברח’ אלכסנדר ינאי 11 צומת סגולה,  ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים. 

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH. ב-BH מושם דגש על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

הכירו את מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים רבים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. בואו ליהנות מכל היתרונות: עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד, תוך הבנה הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח, עם מיטב חומרי הגלם. 

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו. אנחנו נותנים את המענה המתאים לכל אחד מלקוחותינו. 

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים. צוות החברה פועל משנת 2010 בייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים ובהתאמה אישית.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

קביעת אופי דקורטיבי לבית אינה נעשית באופן שרירותי, ברם מי שיודע שהכיוון נמצא בעיצוב הקלאסי האותנטי, יבחר בוודאי להסדיר מטבח כפרי. מטבחים אשר מבססים בבית מראה כפרי מגשימים עבור הדייר חובב-העיצוב מגוון עצום של תמורות. ראשית כל, הם מנחילים מחדש את המושג “פרזול” לתודעה, משום שבכל דלת של  ארון או מגירה נעוצה ידית מעוצבת ומלוטשת היטב. שנית, הם מגבשים במרחב מגוון עצום של עיצובי עץ, מזה החדגוני ועד לדקורציות המשלבות עץ עם אלמנטים גוניים אותנטיים כמו אלמנט מולבן בו העץ נוטה לצבע לבן, או אלמנט מבוקע המדמה גזע עם נקבוביות ונקודות חושך שחורות. מה שבטוח, מטבחים כפריים לא ישאירו אף עין אדישה כאשר היא תביט עליהם.

המטבח הכפרי – לחזור לימי העיצוב האותנטי של פעם

  • מבחר דקורציות עשיר ומגוון המבוסס על תמורות קלאסיות מן העבר.
  • פרזול ארונות ומגירות אותנטי המבוסס על ידיות מעוצבות היטב.
  • מבחר פתרונות לעמדות עבודה בעיצובים אותנטיים.
  • מבחר אפשרויות להטמעת אי מטבח בעיצוב אותנטי.
  • גיבוש המטבח במתכונת בר עם כיסאות מוגבהים אותנטיים.
  • מבחר חומרי ייצור בדרגים שונים, עץ טבעי, פולימר, פורמייקה ועוד.
  • צביעת מתכות וחומרי עץ ודמוי-עץ שתבטיח עמידוּת לטווח ארוך ללא דהייה והתקלפות.
  • עמידה בתקנים מערביים נוקשים בכל דגמי מטבחים כפריים.
  • רכישת מטבח בכל הרמות, מסט ארונות בלבד ועד תשתיות שלמות הכוללות עמדות עבודה.
  • העיצובים שהאורחים לא ימהרו לשכוח.

פורטל המטבחים – לגבש את המטבח הכפרי בכל בית

פורטל המטבחים פותח צהר לגולשי האינטרנט לרכוש את המטבח המתאים ביותר לבתיהם. כאשר מדובר על מטבחים כפריים, המשמעות היא הגדלה משמעותית של תשתיות העץ והדמוי-עץ בבית, ולשם כך יש צורך להתבסס על ספקים מובחרים ומומלצים בלבד. מטבחים כפריים מספקי פורטל המטבחים מבטיחים כי לכל לקוח תהיה הזדמנות לעשות כן ולהטמיע בביתו את המטבח המעוצב ביותר והעמיד ביותר האפשרי. מטבחים כפריים אלו עומדים בתקנים מערביים נוקשים ביותר הן בנושא בטיחות והן בנושא שימור העיצוב, מניעת התקלפות ומניעת דהיית צבע שנצבע מלאכותית במפעלים. מטבחים כפריים אלו יבטיחו גם מראה מלבב וגם עמידוּת לטווח ארוך ביותר המתבטא במספר רב של שנים. פורטל המטבחים – כי מגיע לצרכן את הטוב ביותר!

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים.

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH.

next125

מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו.

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים, ייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

נגישות