מטבחים מעוצבים

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות. אנו מייצרים מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן אולם התצוגה שלנו בפתח תקווה ברח’ אלכסנדר ינאי 11 צומת סגולה,  ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים. 

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH. ב-BH מושם דגש על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

הכירו את מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים רבים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. בואו ליהנות מכל היתרונות: עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד, תוך הבנה הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח, עם מיטב חומרי הגלם. 

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו. אנחנו נותנים את המענה המתאים לכל אחד מלקוחותינו. 

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים. צוות החברה פועל משנת 2010 בייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים ובהתאמה אישית.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

כאן ניתן לבחור את המטבח הביתי שישנה את העיצוב מקצה אל קצה. מטבחים מעוצבים אשר תוכננו במקצועיות מכניסים אור יקרות דקורטיבי אמיתי לבית הלקוח. אפשרויות הלקוח במטבח מרובות: החל מסט ארונות ועד תכולת מטבח קומפלט כולל שיש עבודה ואי מרכזי, הוא יכול לכונן בביתו שגרת בישול ואפיה חסרת פשרות לכל דעה. כמו כן, ניתן להשתמש במטבח בתור בר באמצעות תוספת של כסאות מוגבהים בעיצובים שונים. מטבחים מעוצבים לוקחים את הבית לכיוון הכפרי-אותנטי או לחילופין לדקורציה עכשווית ומודרנית. הם יוצרים את האווירה שהלקוח מבקש לחולל בביתו, אליה הוא חש מחובר כדייר קבע. כשהבית מאופיין במטבח מעוצב מרגישים זאת הן כדייריו והן כאורחיו של אדם אחר.

מטבחים מעוצבים משני מציאות

 • מבחר מטבחים מעוצבים.
 • עיצוב בסגנונות שונים, מודרני, כפרי ומה שביניהם.
 • פרזול מטבח מתקדם.
 • שיש מטבח איכותי ועמיד.
 • אפשרות לרכישת שיש בודד או בתוספת אי מרכזי.
 • רמות רכישה שונות של מטבח, החל מסט ארונות ועד תכולות שלמות כולל מכשור.
 • מבחר יבואנים שעובדים עם יצרני המטבחים המובילים בארץ ובעולם.
 • תשתיות המטבח כולן עומדות במבחני תקן מערביים נוקשים ומחמירים.
 • מבחר סוגי ארונות, החל מפתיחה בטיחותית (קלפות), כלה בדלתות ציר ועד דלתות הזזה.
 • מבחר עשיר של חיפויי מטבח.
 • ייעוד על פי מבנה החדר: בחירת מטבח שמיועד לחדר גדול מזה של הלקוח אפשרית, עם ייעוד מחדש.

פורטל המטבחים – מבחר ספקי מטבחים מכל הארץ מהמובילים בתחומם

בפורטל המטבחים ניתן למצוא את המטבחים שיהוו את כליל השלמות בבתי מגורים. מטבחים מסוג כזה לא רואים בכל יום, אבל מי שהבחין בהם יודע שהוא ראה את המיצגים הדקורטיביים ביותר שניתן לבקש בחדר זה. פורטל המטבחים מכל בחובו את כל ספקי המטבחים שהוכיחו את מקצועיותם הרבה והעשירו בתי לקוחות בכל הדרגים במטבחים ברמה שלא הכירו בעבר. פורטל המטבחים מאפשר לגולש באינטרנט למצוא פרזול, ידיות, ארונות, מגירות, שיש, משטח עבודה מחומר אחר, אי למטבח, כיסאות בר וכל אמצעי אחר הנדרש לעיבוי מטבחים או לתכנונם המלא מאפס. ספקי פורטל המטבחים עובדים עם כל העולם ונמצאים בקשר עם יצרנים מובילים בתחום זה. הדבר מבטיח ללקוח מטבחים שוברי שוויון במלוא מובן המילה.

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים.

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH.

next125

מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו.

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים, ייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

נגישות