מטבחים מודרניים

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות. אנו מייצרים מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן אולם התצוגה שלנו בפתח תקווה ברח’ אלכסנדר ינאי 11 צומת סגולה,  ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים. 

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH. ב-BH מושם דגש על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

הכירו את מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים רבים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. בואו ליהנות מכל היתרונות: עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד, תוך הבנה הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח, עם מיטב חומרי הגלם. 

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו. אנחנו נותנים את המענה המתאים לכל אחד מלקוחותינו. 

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים. צוות החברה פועל משנת 2010 בייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים ובהתאמה אישית.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

העמודים הבאים מיועדים לכל מי שמעוניין לשמר עיצוב חדשני ועדכני במטבחו. מי שלא הגיע עם דרישות דקורטיביות מוגדרות היטב יכול בהחלט למצוא את מקומו כאן. מטבחים מודרניים, בשונה ממטבחים אחרים, מבוססים על עקרון המינימליזם הדקורטיבי: שימוש במעט שכבות עיצוב, שכל אחת מהן איכותית מאד וברמה גבוהה ביותר. מודל מיעוט שכבות העיצוב, או בפשטות “המודל המינימליסטי” מגבש קווי מתאר נטולי ידיות גלויות בארונות ובמגירות, עם משטח קרמי חדגוני לעבודה השוטפת, ותשתיות עדכניות בכל תחום: ברזי קשת כסופים, מנגנוני פתיחת ארון בטיחותיים בסגנון קלפות, ועוד. מטבחים מודרניים מתאימים לכל חובב חדשנות טכנולוגית ומאידך, פשטנות אומנותית שלוחשת עיצוב אך בפועל אומרת הרבה מאד בתחום הזה בשל איכות המוצרים ומראם המלבב.

המטבח המודרני מספק למשתמש את כל היתרונות ליצירת אווירה עכשווית

  • עיצוב מינימליסטי על טהרת הגוון הלבן.
  • שילוב עץ מולבן ליצירת מגוון דקורטיבי מורכב בחלק מהדגמים.
  • ביסוס ארונות מכל הסוגים, הזזה, פתיחה וקלפות.
  • ביסוס מגירות גם באזור האחסון וגם מתחת לאי המטבח.
  • משטחי עבודה מודרניים המבוססים על קרמיקה בגימור עכשווי.
  • המטבח ייראה חדש גם לאחר שימוש אינטנסיבי ארוך טווח.
  • המטבח ניתן ליישום בכל הדרגים, החל מבחירת ארונות בלבד ועד גיבוש תשתיתי מלא.
  • עמידה במבחני תקן מערביים נוקשים בכל התחומים, מניעת דהיית צבע, מניעת קילוף והחסנים בטיחותיים.
  • התאמה ורסטילית של דגמי מטבחים מודרניים גדולים לחדרים יותר קטנים ולהיפך.

פורטל המטבחים – להצעיד את הבית לדור העתיד

פורטל המטבחים מאפשר למשתמש להיחשף לעיצוב העכשווי ולהסדיר אותו כשהבית מלוטש ומעוצב במיוחד. המטבח המודרני מבוסס על מעט מאד עקרונות עיצוביים, שכן הוא לרוב נטול ידיות ארון ומגירה, וממעט להציג מסגרות מדפים וארונות. ברם, כל עיצוב שמתהווה בו נעשה ב- 100% מקצועיות על בסיס עבודה של יצרנים מובילים בעולם. זהו מטבח אדריכלי המחדד מאד את העיצוב והופך את הבית לפאר יצירה דקורטיבי במונחים עכשוויים. מטבחים מודרניים בפורטל המטבחים ניתנים להסדרה אצל מגוון רחב של ספקים שמפגישים את הצרכן עם דגמים מכל העולם. כל התכולה עומדת בתקנים מערביים חשובים ועל כן מבטיחה למשתמש את חדר הבישולים והאפיות המוביל. הדבר נכון הן לעיצוב החיצוני, הן לשימוש הפיזי והן להיתכנות השמירה על מראה המוצרים כמו חדשים גם לאחר תקופת שימוש ארוכה ואינטנסיבית.

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים.

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH.

next125

מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו.

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים, ייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

נגישות