משטחים למטבח

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות. אנו מייצרים מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן אולם התצוגה שלנו בפתח תקווה ברח’ אלכסנדר ינאי 11 צומת סגולה,  ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים. 

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH. ב-BH מושם דגש על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

הכירו את מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים רבים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. בואו ליהנות מכל היתרונות: עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד, תוך הבנה הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח, עם מיטב חומרי הגלם. 

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו. אנחנו נותנים את המענה המתאים לכל אחד מלקוחותינו. 

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים. צוות החברה פועל משנת 2010 בייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים ובהתאמה אישית.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

עיצוב עמדת העבודה במטבח יוצק לו את אופיו הייחודי. משטח עבודה במטבח מייצג חלק נכבד מהתמורות הדקורטיביות שברחביו. רבים קוראים למוצר זה “שיש המטבח” על אף שבפועל, אפשרויות הטמעת החומרים רבות מאד, החל מקרמיקה פשוטה ועד אבני שיש אמיתיות, החל מעצים בעלי סגנון מולבן לשילוב במטבחים מודרניים ועד עצים כהים או מבוקעים לשילוב ברחבה ובה עיצוב כפרי עתיק. משטחים למטבח מאפשרים למשתמש ליצוק לו את אופיו הייחודי ולהבטיח שלמות דקורטיבית בכל רחביו, הן בעמדת העבודה הראשית והן באי למטבח, אם הוחלט על הצבתו. משטחי מטבח איכותיים לא ניחנים רק בעיצוב מו המעלה הראשונה אלא גם בעמידוּת איתנה, בסף רגישות נמוך לחומרי ניקיון חריפים ולא פחות מכך, בנוחות שימוש חסרת פשרות.

משטחי מטבח ברמה הגבוהה ביותר

  • אפשרות להסדיר זוג משטחים לרחבה הראשית ולאי המטבח, לצד האופציה לרכישה בודדת.
  • מבחר אפשרויות עיצוב משטחי מטבח, מהמודרניות ביותר ועד הכי אותנטיות.
  • מבחר חומרי ייצור: אבן אמיתית, קרמיקה ועץ מכל הסוגים.
  • אפשרות לרכוש משטח למטבח קיים או במסגרת מטבח חדש.
  • התאמה ורסטילית של המשטח בהתאם לגודל המבוקש במטבח שלכם.
  • עמידה במבחני תקן מערביים מחמירים בכל דגם.
  • אפשרות לרכוש את דגם המשטח עם חיפוי הקיר האנכי, להגנה מהמים של הכיור.
  • שילוב גוני מוצלח משטח-חיפוי תוך הבטחה למראה מטבח מושלם שתוכנן בקפידה רבה על ידי מומחים.

פורטל המטבחים – הכתובת של כל צרכני המטבחים לרכישת משטח עבודה ברמה גבוהה ביותר

מגוון ספקי מטבחים מובילים העומדים בקשר עם יצרנים איכותיים במיוחד! משטחי המטבח מתאימים למטבחים אשר מעוצבים בשלל דרכים, החל מהדקורציה העכשווית ועד לעיצובים כפריים ואותנטיים. פורטל המטבחים מאפשר את יישום בחירתו של משטח המטבח באמצעים ממוחשבים, תוך צפייה בתמונות ובסקירות של הדגמים השונים. חוויית הקנייה החיובית כפולה, שכן גם מבטיחים משטח איכותי וגם מיישמים רכישה שתתאים עבור המטבח ללא עוררין. בפורטל מבחר מטבחים חדשים להטמעה מאפס, אשר מבוססים על מיטב דגמי המשטחים המובילים בעולם. מי שמחפש לשדרג את משטח המטבח או לבסס את פועלו על מטבח חדש לחלוטין ימצא את התשובה בספקי פורטל המטבחים, אשר דואגים לכל מה שצריך בשביל שבבית יעמוד חדר הבישול והאפייה השווה ביותר!

ארבל מטבחים

אצלנו במטבחי ארבל ממתין עבורכם שילוב נדיר מסוגו בין אפשרויות עיצוב רעננות ומפתיעות לבין מומחיות, מקצועיות ומיומנות.

לגעת בעץ

החברה מייצרת את מוצריה בארץ כחול לבן ומשווקת ישר ללקוחות פרטיים ללא פערי תיווך מיותרים.

BH מטבחים

עיצוב וייצור בסגנון אישי, איכות בייצור, טוטל לוק בעיצוב ורמת גימור גבוהה הן המטרות העיקריות שמציבה לעצמה BH.

next125

מותג מטבחי הפרימיום next125, זוכה פרסים על פתרונות עיצוב ותכנון פורצי דרך. עיצוב בהתאמה אישית, איכות מעולה ושירות מקצועי.

יגל מטבחים

יגל מטבחים הינה חברת בוטיק לעיצוב וייצור מטבחים וכל סוגי עבודות הנגרות, בעבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

קמילה מטבחים

בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. מטבחים עם משחק של עץ וצבע.

אורכיד מטבחים

אנחנו שמים דגש על שירותיות. יותר מכל חשוב לנו שהלקוח ירגיש כי מקשיבים לו, ובונים יחד איתו את מטבח חלומותיו.

פרפקט ליין

מחיר מיוחד בפרפקט ליין מטבח גוף סנדוויץ עד 10 מטר ידית חרוטה אינטגרלית רק ב- 13,400 ש”ח, על כל דגמי הפורמייקה במבחר צבעים.

לוג מטבחים

ברוכים הבאים לחברת לוג מטבחים המתמחה בייצור ותכנון מטבחים במגוון רחב של עיצובים, ייצור איכותי ומקצועי של מטבחים מעוצבים.

הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו

נגישות